Hakkımızda

batienerji

Batı Anadolu Grubu’na 2008 yılında katılan Batıenerji, Türkiye Enerji Piyasası’nda Batıçim Elektrik Üretim A.Ş. ile Üretim ve Batıçim Enerji Toptan Satış A.Ş. ile perakende satış alanlarında aktif rol oynayarak, deneyimli kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Batıenerji, bünyesinde bulunan Kovada I, Kovada II Hidroelektrik Santralleri ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan oluşan üretim tesisleri ile yılda ortalama 100.000.000 kWh enerji üretmektedir. Öncelikli hedefi ise, tamamen yenilenebilir enerji alanında yatırım yaparak mevcut kurulu gücünü arttırmaktır. Bu doğrultuda kendi geliştirmekte olduğu rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi projelerinin ölçüm ve izin süreçlerini yürütmektedir.

Batıenerji’nin müşteri odaklı hedefi ise; perakende satış sektöründe portföyünü büyütmek, abonelerine kusursuz hizmet verebilmek için enerji sektöründeki yenilikleri öncü olarak uygulayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan butik bir enerji şirketi olmaktır.

Batı Anadolu Grubu

Kurumsal Değerlerimiz

chess on table
Yaşama Değer Veriyoruz

50 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızla sizlere daha güvenli yaşam alanları sağlayacak yapıların temelini sağlamlaştırmak için çalışıyoruz.

lab
Son Teknoloji ile İlerliyoruz

Dünya standartlarında üstün kaliteli ürünler üretmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, kullanılabilir en son teknoloji ile yolumuzda ilerliyoruz.

forest
Çevreye Değer Veriyoruz

Çevre kirliliğini önlemeye ve doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmaya maksimum düzeyde özen gösteriyor, oluşan atıkları kaynağında azaltıyor ve mümkün olan her durumda bu atıkları ülke ekonomisine tekrar kazandırıyoruz.

Batıenerji

Batıenerji’yi Keşfedin

Batıenerji, serbest tüketicilere ekonomik elektrik enerjisi sunar. Sektöründe deneyimli ve uzman danışman kadrosuna sahip olan Batıenerji, size ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş fiyat ve ödeme yöntemleri oluşturarak Batı Anadolu Grubu güvencesi ile hizmet sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

Bize Ulaşın